Logo

Volvo v40 2001 godina

Број на оглас: 3585377 | Објавен на: 25.05.2020, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba so full oprema

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач