Logo

Bmw 318D E90 Zamena

Број на оглас: 3585395 | Објавен на: 03.06.2020, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €

5.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 318d e91. Registrirano cela godina so novi gumi, navi edition, abs, dtc esp, servo, komandi na volan, tempomat, park senzori, greaci na sedista, klimatronik ladi perfektno. Kolata e vo kniska 2007godina, prva registracija e 2008. MOZNA ZAMENA SAMO ZA POEVTINO VOZILO SO VASA DOPLATA NAJMALKU 1000EUR. Za zamena e 5000 eur.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач