Logo

Се продаваат маси и столици

Број на оглас: 3585521 | Објавен на: 03.08.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Масите се со димензии 75x67x110
Цена по договор
Тел за контакт 072 223 194
071 259 599

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач