Logo

Piaggio mp3 250cc

Број на оглас: 3585522 | Објавен на: 04.07.2020, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: mp3 250cc

Километри: 40000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


piaggio mp3 250
2006g
Kompletno servisiran
Tel 077555760 Mario

 Naum

Потврден огласувач