Logo

Monitor + HDMI Adapter Samsung SYNCMASTER ЕКСТРА

Број на оглас: 3585574 | Објавен на: 06.08.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Се продава Монитор и хдми адаптер екстра
се продава бидејќи земав нов монитор користен е многу малку исправен супер за Гејминг 75 hz
Со него иде и адаптер за ХДМИ

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT