Logo

Kukja

Број на оглас: 3585602 | Објавен на: 25.09.2020, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 380 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ul. Kliment Ohridski

Цена: 75.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број:
070 645 174

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач