Logo

Kosacka

Број на оглас: 3585630 | Објавен на: 24.05.2020, 01:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kosacka za motokultivator marka honda,relativno socuvana vo s.Vojnik,
cena 220 Evra.
inf.na tel.071-273-651. Aleksandar

 Куманово    Општина:Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 slavica

Потврден огласувач