Logo

Audi A3 1.9 (77kw) Uvoz Germanija

Број на оглас: 3585631 | Објавен на: 22.05.2020, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 1.9 Registrirano do 15-03/2021 Ekstra 99% zacuvanoSPORTBACK

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач