Logo

Kalpi za dekorativen kamen

Број на оглас: 3585678 | Објавен на: 28.05.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malku koristeni poveke info na tell

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач