Logo

Ortopedski zenski cevli (Ортопедски женски чевли)

Број на оглас: 3585699 | Објавен на: 02.08.2020, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 40

Боја: Кафена

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ortopedski zenski cevli br. 40 kupeni na 08.05.2020, ne se obleceni nitu ednas (vidi sliki). Gi prodavam bidejki zedov pogresen broj. Kupeni za 3200 den. gi prodavam 2200.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kire Popovski

Потврден огласувач