Logo

Mercedes benz C 200 cdi

Број на оглас: 3585708 | Објавен на: 13.08.2020, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 11.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes benz C200 cdi vo odlicna sostojba ,pali vozi
Za cenata postoi korekcija
Tel za kontakt
078326965 GORGI

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Sara

Потврден огласувач