Logo

Chrysler pt cruiser 2.0 benzin/plin

Број на оглас: 3585878 | Објавен на: 30.11.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: PT Cruiser

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo perfektna sostojba, atestiran plin. Poveke info na telefon
Moze zamena-za karavan. Za zamena druga cena

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач