Logo

SE PRODAVA ZASTAVA 750 ISPRAVNO PALI VOZI ..................

Број на оглас: 3585939 | Објавен на: 04.07.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 750

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ISPRAVNO PALI VOZI

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 /// DARE ///

Потврден огласувач