Logo

245 45 17 Continental

Број на оглас: 3585952 | Објавен на: 30.06.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 349 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gunite se vozeni edna sezona se izvadeni od Cls mercedes
i se vo besprekorna sostojba
poveke informacii na 071253391
Cena 350 evra

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач