Logo

Се продава Ford Fiesta - цена по договор

Број на оглас: 3586046 | Објавен на: 10.05.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Fiesta, 1994 година во Кавадарци.
Регистрирана до крај на 2020 гоина.
Цена по договор.

Контакт:
Љупчо 075/474-189,
Данка 078/419-372

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Jordanka

Потврден огласувач