Logo

Tanjiraca leskovacka

Број на оглас: 3586077 | Објавен на: 05.07.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Tanjiracata e so 20 diskovi, smeneti lageri pred 4 godini i redovno podmackuvana

 Baze

Потврден огласувач