Logo

Motorka Stihl

Број на оглас: 3586161 | Објавен на: 03.06.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motorna pila stihl so rasipani palenje
Goran 075 851 904

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач