Logo

bandasi 18 audi

Број на оглас: 3586215 | Објавен на: 02.08.2020, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


pasira na golf audi,pasat 5/112 mm so sredni gumi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач