Logo

WHIRLPOOL WFE2B19 - masina za sadovi

Број на оглас: 3586236 | Објавен на: 28.05.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Вид на оглас: Се продава


Се продава Whirpool машина за садови, во исправна состојба без никаков недостаток.
Стара е година и пол, сеуште е под гаранција. Може да се види во било кое време. Купена е 17 000, се продава за 10 000 МКД.

Карактеристики:
Енергетска класа:А+
Капацитет:13 сета
5 програми
3 температури
Одложен старт
Потрошувачка на вода по циклус:11L
Потрошувачка на вода по циклус годишно:3080L
Потрошувачка на енергија годишно:295kWh
Ниво на бучава:49dB
Димензии:85x60x60cm

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач