Logo

Se prodavaat povekje vidovi(elektricni,mehanicki) velosipedi

Број на оглас: 3586335 | Објавен на: 12.08.2020, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 26 "

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat povekje vidovi na velosipedi ( mehanicki i elektricni ) , cena po dogovor.
Kontakt 070 212 086.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Misko

Потврден огласувач