Logo

Frizider zamrznuvac za dlaboko

Број на оглас: 3586382 | Објавен на: 01.06.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider zamrznuvac za dlaboko 400L. Marka Obodin Cetinje. Vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач