Logo

LULAŠKI ZA VO DVOR

Број на оглас: 3586566 | Објавен на: 30.05.2020, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi lulaski za vo dvor, razlicni golemini. Poveke info na tel:
076 351 600 Vlatko
076 351 600 Vlatko
076 351 600 Vlatko
076 351 600 Vlatko

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач