Logo

Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Број на оглас: 3586586 | Објавен на: 27.09.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1991

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ulica 72/7

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata sprot OU Brastvo Edinstvo , vo mirna naselba. Cena po dogovor
Kontakt Tel: 078349348

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Angela

Потврден огласувач