Logo

Kia Sportage vo odlicna sostojba!!!

Број на оглас: 3586612 | Објавен на: 16.09.2020, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 61 kw / 83 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Djipot e so odlicna oprema i se funkcionalno na nego. So nov akomulator, novi gumi i servis izvrseno sega pred nepolni 1000km. Djipot isto taka ima kozen enterier, klima, zatemneti stakla so ates i mnogu druga oprema. Za podetalni informacii na 070784649.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач