Logo

PENTAX K20D

Број на оглас: 3586710 | Објавен на: 07.07.2020, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PROFESIONALEN APARAT
PENTAX K20D. ZA PODETALNI INFORMACII JAVETESE

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач