Logo

Prodavam stan vo selo Sopotnica

Број на оглас: 3586807 | Објавен на: 15.05.2020, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 85 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: с. Сопотница Демир-Хисар

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот се наоѓа во рудничката населба во Сопотница со површина од 77 м2 + 8 м2 тераси + 19 м2 визба или вкупно 104 м2.
Зградата е одржувана и е со реновиран кров, стар неколку години.
Цената за станот е 15 000 евра, со можен договор.
Телефон: 075274888 - Александар

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач