Logo

Konstrukcija za vikendica

Број на оглас: 3587133 | Објавен на: 11.05.2020, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat konstrukcii za vikendica 36m2 ili oddelno 18m2

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач