Logo

Se prodavaat 2 neispravni motorcinja tomos

Број на оглас: 3587282 | Објавен на: 05.06.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor mozna e i kompezacija za nesto ponudete dzvonete samo na ovoj broj 077-964-673


 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Boce

Потврден огласувач