Logo

Плац во Мајден

Број на оглас: 3587591 | Објавен на: 23.05.2020, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 519 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во село Мајден,веднаш под чешмата со површина од 519 м2(КП 2206),најубавата воздушна бања на Кожуф планина,погодна за изградба на викендица,исто така се продаваат и две ниви во Мајден,место викано Трлица од по 3 декари од кои едната е со шума......Инфо само на овој број......
075-995-144
075-995-144
075-995-144.....

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 feroza

Потврден огласувач