Logo

DODGE NITRO 2.8crd - 130kw 4x4 / JEEP 4x4

Број на оглас: 3587841 | Објавен на: 01.06.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dodge

Модел: Nitro

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dodge Nitro 2.8CRD - 177KS / Jeep 4x4
proizveden: 12.10.2007 godina, uvezen od DE
km: 251000
racen menuvac, pogon po potreba, moze i na dve trkala a moze i 4x4.
Servisiran i maksimalno zacuvan se gleda i po samite sliki.
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme.
Registriran do 26.05.2021 god.
BEZ ZAMENI !!!

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Zdravko

Потврден огласувач