Logo

Продавам WV Lupo 1.4 TDI

Број на оглас: 3587859 | Објавен на: 26.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам WV Lupo 1.4 TDI, регистрирано до 30.10.2020. Возилото е мало градско возило кое е многу удобно и пространо внатре. Тапацирани седишта, дополнително озвучување, нови гуми.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач