Logo

MASEY FERGUSON 250

Број на оглас: 3587884 | Објавен на: 04.12.2020, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 5000 evra, moze zamena za Ferguson 539 so vasa doplata.
Poveke info na tel 071/622-593

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач