Logo

Нива Ново Конско Горничет

Број на оглас: 3588004 | Објавен на: 09.08.2020, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2834 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива прв ред од 2834м2 на самиот пат последната кривина пред село Горничет
До самата нива има можност да се вклучи вода и електрична енергија граничи со два нови легализирани објекти за живеење.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач