Logo

Издавам деловен простор во Дебар Маало

Број на оглас: 3588069 | Објавен на: 12.05.2020, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 90 m²

Цена: 800 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам деловен простор во Дебар Маало над Џубокс со површина од 90м2. Деловниот простор се наоѓа на високо приземје со два надворешни влеза. Во просторот има заеднични влезен хол и четири засебни простории, еден поголем тоалет поделен на машка и женска просторија и чајна кујна. Просторот е климатизиран, се грее на парно на струја и дополнително е поставен алармен систем. Спратната висина е 3.5м. Станот е погоден за канцеларии.

Просторот ќе биде слободен од 1ви Јули 2020 година.

Просторот се издава на минимум период од една година.

Лице за контакт - Александар Иванов
Телефон за контакт - 071/241-475

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач