Logo

225/45R17 Hankook Ventus V12 Evo 2

Број на оглас: 3588130 | Објавен на: 26.05.2020, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hankook Ventus V12 Evo 2

 ***

Потврден огласувач