Logo

Masina za nizenje tutun

Број на оглас: 3588172 | Објавен на: 28.05.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Masina za nizenje tutun GIOTSAS komplet so 9 kasetki

Malce koristena
078202855

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Blazhe

Потврден огласувач