Logo

Opel VECTRA

Број на оглас: 3588409 | Објавен на: 03.07.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel VECTRA 1.6 benzin, proizvedena 1998 godina. Voziloto e Bez zabeleški i vo odlična sostojba.
Informacii na telefon
070 356 822 GOCE

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Micho

Потврден огласувач