Logo

Dve polovni gumi za motor

Број на оглас: 3588432 | Објавен на: 06.08.2020, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


zadnata guma e prodadena.
Bridgestone 110/80-18

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач