Logo

Radio za Grande punto

Број на оглас: 3588495 | Објавен на: 31.07.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam original radio so cd od Fiat Grande Punto vo odlicna sostojba kako novo bez znaci na koristenje, radioto e kodirano da se otkodira cenata e 10 evra. mozna e i zamena za zvucnici za kola

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач