Logo

FIAT GRANDE PUNTO EVO

Број на оглас: 3588508 | Објавен на: 30.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.899 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GRANDE PUNTO EVO 1.3 MULTIJET
REGISTRIRANO DO 02.2021
GOLEM I MAL SERVIS NAPRAVENI
EURO 5
START&STOP SISTEM
BLUETOOTH & AUX & USB

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач