Logo

VW Kompresor

Број на оглас: 3588692 | Објавен на: 04.06.2020, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Transporter

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kupen e po greska

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач