Logo

Kombe Havarisano

Број на оглас: 3588736 | Објавен на: 01.08.2020, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Serena

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e havarisano so novi gumi za poveke info na tel 071902189 Nojko

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач