Logo

Drzac - nosac za Velosiped

Број на оглас: 3588806 | Објавен на: 30.06.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 komada novi neotpakuvani vo kutija. Kupeni vo Sweden.
1 drzac = 30€

Prakjam po kargo

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач