Logo

Opel Corsa 1.0

Број на оглас: 3588882 | Објавен на: 29.05.2020, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.0 benzin 1999 godina registrirana do 01.2021. Kolata e domakinski socuvana. Ima pominato 120 iljadi km, novi zimski gumi, nema skapano, prva farba. Telefon za kontakt 072/207-669

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач