Logo

Opel corsa 1.0 benzin na lance reg.full oprema

Број на оглас: 3588938 | Објавен на: 09.07.2020, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.750 €

1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kako nova ima samo 113 000km pominato realni mnogu zacuvana bez nikakva maana so full oprema servo abs aerbek elektrika na stakla klima ispravna poveke inf 070285523

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач