Logo

Prodavam bandazi so gumi 235 45 17

Број на оглас: 3589032 | Објавен на: 03.06.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 550 €

600 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi so gumi 235 45 17 sava vozeni 1000 kilometra i bandazite i gumite novi

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач