Logo

Се продава Силус

Број на оглас: 3589114 | Објавен на: 03.08.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Силусот може да се користе за сточна храна , мороска , жито , цемент рефус, и разни др потреби.
Тел за контакт : 072 223 194
070 218 075

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач