Logo

Polovni Delovi Alfa Romeo 159

Број на оглас: 3589459 | Објавен на: 02.06.2020, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni Delovi za Alfa Romeo 159 1.9JtdM 150ks se sto vi treba za Fiat i Alfa 076 666 692

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Fiat Alfa

Потврден огласувач