Logo

Ford Escort 1.6 cel ili na delovi

Број на оглас: 3589531 | Објавен на: 03.06.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Neispraven, cuka na ventili

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач