Logo

Opel Vectra 2.0i

Број на оглас: 3589539 | Објавен на: 01.06.2020, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Vectra socuvana.
Za poveke info na
+38972321465 Filip

 Goce

Потврден огласувач